O nás

  Praktikujeme terapie a techniky ovlivňující příznivě fyzický i psychický stav člověka. Poskytujeme dárkové poukazy na kraniosakrální terapii včetně slevových kupónů. Naši terapeuti mají výcvik na švýcarském Institutu kraniosakrální biodynamiky.
Terapeut
Monika Chomová
* 1963
  Po studiu umělecké průmyslové školy v Bratislavě absolvovala 2-letý výcvik rehabilitačních, terapeutických a masérských specialistů pro zdravotnická zařízení (garantováno Ministerstvem zdravotnictví) v Praze.
Během terapeutické praxe se dále vzdělávala na INPROV Brno (Institut profesního vzdělávání) a to formou pravidelných školení pro terapeuty, maséry a rehabilitační odborníky.
  Mezi léty 2006-2009 absolvovala intenzivní výcvik v Kraniosakrální biodynamice na Švýcarském insitutu kraniosakrální biodynamiky ICSB a v roce 2009 úspěšně dokončila tento výcvik diplomovou prací a mezinárodní závěrečnou zkouškou.
   V roce 2010 absolvovala intenzivní postgraduální trénink v Kraniosakrální biodynamice pro miminka na Swiss Institute of Craniosacral Balancing.


 
  Kromě kraniosakrální terapie se zabýváme poradenstvím týkajícím se hubnutí, výživy, zdraví, také partnerskými vztahy a psychosomatikou.


labute